Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kāpēc vajadzīgas zobu protēzes

Kāpēc vajadzīgas zobu protēzes

Stomatoloģijas klīnika Rīgā rekomendē zoba zaudēšanas gadījumā uzreiz uzstādīt zobu protēzes. Un tas nav tikai ieteikums izmantot stomatologa pakalpojumus, bet gan uz pierādījumiem balstīts zinātnisks fakts.

Kā zobu zaudēšana ietekmē cilvēka izskatu un organismu

Daudzi cilvēki zaudējot zobu, uzreiz neveic protezēšanu. Pat zaudējot divus zobus, ne visi uzstāda zobu protēzes.

Bet zoba zaudējums negatīvi ietekmē visu organismu. Ja cilvēkam trūkst kaut kāda zoba, barība tiek sliktāk sakošļāta un sagremota. Šī iemesla dēļ tiek traucēts gremošanas process. Pēc kāda laika, šim cilvēkam var tikt atklāts gastrīts vai citas kuņģa-zarnu trakta slimības. Bet sākas viss ar zobu, pareizāk sakot ar tā zaudēšanu.

Kāpēc daba devusi mums tik daudz zobu

Starp citu, vieta, kur bija zobs, nebūs ilgi tukša. Blakus esošie zobi bīdīsies uz trūkstošā “biedra” pusi, lai aizņemtu tukšo vietu.

Pretējā pusē radīsies nepareizs sakodiens. Veselie zobi uzņemsies papildus funkcijas un palielinātās slodzes dēļ ātrāk bojāsies, izkustēsies no vietas, un tad tikai stomatoloģijas klīnika varēs to izlabot.

Ne velti daba ir apveltījusi cilvēku ar noteiktu daudzumu zobu. Katrs no tiem izpilda noteiktu funkciju – satveršanu, smalcināšanu, ēdiena sakošļāšanu. Pat viena zoba zaudējums negatīvi ietekmē citu orgānu darbību – ēdiens nesasmalcināts nonāk kuņģī un tiek traucēta tā darbība. Viena-divu zobu zaudējums novedīs galarezultātā līdz nevēlamām sekām.

Ja savlaicīgi netiek veikta protezēšana, kauls tajā vietā, kur iztrūkst zobs, sāks uzsūkties, kļūs mazāks. Ja nebūs 2-3 zobu, var izmainīties sejas forma un to būs grūti atjaunot.

Zobu protēzes veselībai un skaistumam

Līdz ar to, kad runā par zobu protezēšanu, tiek domāts ne tikai par skaistumu. Pirmām kārtām tās ir rūpes par veselību.

Ja process tiek iekavēts, pirms zobu protēžu uzstādīšanas nāksies: ārstēties pie ortodonta, iespējams atjaunot kaula audus vai valkāt breketes. Būs nepieciešamas terapeita un paradontologa konsultācijas. Nāksies tērēt laiku, kā arī ārstēšana būs dārga. Labāk savlaicīgi apmeklēt stomatologu-ortopēdu un neradīt problēmas nākotnē.

Ja Jums nepieciešama zobārstniecība Rīgā, nāciet uz mūsu stomatoloģijas klīniku Sky Dream Clinic. Mēs piedāvājam protezēšanas pakalpojumus par demokrātiskām cenām. Klīnikā izmanto metālkeramikas un citus Eiropas ražotāju kronīšus, skaistus un drošus.

Izvēlieties:

  • Metālkeramikas kronīši.
  • Zobu cilnes.
  • Tiltveida protēzes.
  • Noņemamas, plāksnīšu un aizdares protēzes.

Ir iespējami dažādi protezēšanas veidi un, lai kādu Jūs izvēlētos , jaunioe zobi vienmēr izskatīsies dabīgi un atgūs zaudētās funkcijas. Šeit Jums dāvās veselību, skaistu smaidu un atgriezīs pašpārliecību.

Dalīties