Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Jauni ierobežojumi klīnikas darbā sakarā ar COVID-19

Jauni ierobežojumi klīnikas darbā sakarā ar COVID-19

Mūsu klīnikas draudzīgais kolektīvs lūdz savus pacientus būt uzmanīgiem un rūpēties par sevi un saviem tuviniekiem un ievērot visus valsts noteiktos ierobežojumus saistībā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvijā! Tas ir darīts tikai mūsu labā! Mēs turpinām sniegt neatliekamo zobārstniecības palīdzību pacientiem ar akūtiem gadījumiem, tai skaitā izmeklējumus, konsultācijas pieaugušajiem, bērniem un topošām māmiņām.

Visiem pacientiem pirms reģistrācijas tiek izmērota temperatūra, ja tā ir 37 - 37,1 un augstāk - ārstēšana tiek pārcelta uz citu laiku, kad pacientam normalizēsies veselības stāvoklis, ka arī visi pacienti paraksta blanku, ka nav bijuši pēdējo 14 dienu laikā koronavīrusa skartajās zemēs un nebija saskārušies ar koronavīrusa saslimušajiem.

SKY DREAM CLINIC turpina savu darbu, bet mēs vēlamies pievērst jūsu uzmanību jauniem ierobežojumiem saistībā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvijā.

Pacientu pieņemšana notiek akūtos gadījumos:

  • Akūti gadījumi: zobu traumas, zobu sāpes, arī pulpītu, periodontītu un perikoronītu gadījumā, kas iespaidojamas ar sāpju remdējošiem medikamentiem.
  • Vidēji akūti gadījumi: salūzusi ortodontiskā aparatūra, zobu protēze.
  • Viegli akūti gadījumi – estētiski nozīmīgi:nokritis kronītis, izkritusi plomba u.tml.

Klīnikas jaunais darba laiks ir no plkst. 9:00 līdz 18:00

Ja ir liela nepieciešamība pierakstīties pirms 9:00 vai pēc 18:00, tad vispirms ir jāvienojas ar ārstu. Sestdienās un svētdienās klīnika vairs nestrādā.

Uz laiku tiek samazināts administratoru skaits. Ja uz jūsu zvanu uzreiz neatbildēja, nepārdzīvojiet, mēs jums noteikti pārzvanīsim.

Ja jums steidzami ir nepieciešama konsultācija, noteikti izmantojiet kontakta formu mūsu mājaslapā un uzdodiet savus jautājumus: www.skydream.lv 

Klīnikas speciālisti ar prieku jums palīdzēs attālināti.

Sargājiet sevi un savus tuviniekus.

Stirpu veselību

Dalīties