Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Guli un tievē! Vai tas ir iespējams?

Guli un tievē! Vai tas ir iespējams?

Mēs nemēģināsim jūs pārliecināt, ka profesionālas salona procedūras spēs padarīt jūsu augumu ideālu pat bez jūsu līdzdalības - ievērojot sabalansētu ēšanas režīmu un mērenas sporta aktivitātes. Bet nenoliedzami, ka aparātu procedūru mehāniskā iedarbība atbrīvos jūs no liekajiem kilogramiem un centimetriem, un ļaus jums izskatīties pievilcīgākai. Dubults ieguvums no aparātu procedūrām būs tiem, kuru ķermenis ir pieradis pie pastāvīgām diētām un sporta aktivitātēm, un organismam ir nepieciešama tikai motivācija – maģiskais grūdiens, gadījumos, kad svars palicis nemainīgs un grūti atbrīvoties no ķermeņa apjoma.

Šajā situācijā nav iespējams iztikt bez īpašām procedūrām. Un šodien mēs parunāsim par vienu universālu un ļoti efektīvu procedūru. ICOONE LASER aparāts būtiski atšķiras no tā sauktajiem ķermeņa estētiskajiem aparātiem. Tas patiešām ir citādāks.

Kāda ir aparāta ICOONE® LASER galvenā atšķirība?

ICOONE LASER – jaunās paaudzes aparāta tehnoloģija ideālu ķermeņa formu iegūšanai, ādas atjaunošanai un liftingam (ķermeņa, sejas, kakla, dekoltē zonas ādai). Aparāta galvenā īpatnība ir patentētās MMAS tehnoloģijas un lāzera iedarbības unikālā kombinācija, kas vienlaicīgi nodrošina gan limfodrenāžu, gan iedarbību uz ādas pretnovecošanās procesiem.

Šīs metodes panākumus nodrošina plaša individuālo programmu izvēle, tostarp arī procedūras grūtniecēm un organisma atjaunošanai pēc nopietnām fiziskām slodzēm. Aparāta izvēlnē atrodami anticelulīta protokoli, kas tiek izmantoti dažādu celulīta stadiju ārstēšanai (ieskaitot fibrozo celulītu) un to mērķis ir izlīdzināt ādas reljefu, uzlabot ādas kvalitāti un blīvumu.

ICOONE LASER aparātam ir 36 programmas, no kurām 16 programmas ir paredzētas medicīniskiem nolūkiem, bet 20 - estētiskiem.  

Tādēļ mēs droši varam apgalvot, ka ICOONE LASER spēj atrisināt ja ne visas, tad noteikti lielāko daļu problēmu. Šis ir viens no daudzfunkcionālajiem aprātiem, kas tiek piedāvāts Latvijas tirgū.

MMAS (Multi-Micro-Alveolar Stimulation) darbības pamatā ir patentēta tehnoloģija, kas ietekmē saistaudu fibroblastu šūnas, izmantojot frakcionētu vakuuma iekļūšanu mikrovakuolā, stimulēt: kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabojot ādas elastīgumu un tvirtumu; ādas šūnu atjaunošanos, kas veicina jauneklīgāka izskata iegūšanu; lipolīzi, kas sekmē problēmzonu korekciju.

Procedūru var veikt arī visjutīgākajās ādas zonās, piemēram, plakstiņiem, krūšu, kakla zonām.

Tā ir pilnīgi nesāpīga, tieši pretēji - rada patīkamu, vieglas masāžas un relaksācijas sajūtu.

Šāda masāža likvidē tūsku un pietūkumu, normalizē sejas krāsu un piešķir ādai tonusu.

Efektīva cīņā ar mīmikas radītajām grumbām.

Kādas ir biežāk sastopamās sūdzības, ar kādām pie jums vēršas sievietes -  celulīts, liekais svars, ādas tonusa zudums?

Visas iepriekš minētās. Vēl šim sarakstam var pievienot arī muguras sāpes, sporta trūkumu un pietūkumu. Pēc pirmajām procedūrām, kuras, starp citu, ievērojot norādījumus (piemēram, spēcīga pietūkuma gadījumā), var veikt kaut katru dienu, sieviete pievērš savu uzmanību straujajam apjoma zudumam, kas izskaidrojams ar liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Nav tūskas – nav arī lieko centimetru. Un, protams, novērojama vispārēja labsajūta.

Kāpēc tas ir tik svarīgi? Tas izskaidrojams ar faktu, ka šķidrās vides drenāža jeb limfas attecēs stimulēšana, palīdz novērst stagnāciju, stagnējošu šķidrumu uzkrāšanās starpšūnu telpās un, protams, tas ir lielisks palīgs venozo asinsvadu sieniņu treniņam.

Masāža tiek veikta visam ķermenim vai piemērota lokāli? Piemēram, ja pacientam ir izteiktas un traucē kādas noteiktas zonas -  gurni, kājas, pauguri virs ceļgaliem un uz muguras.

ICOONE LASER aparāta masāžu var veikt gan visam ķermenim, gan izmantot lokāli, bet biežāk tiek izmantota kombinētā tehnika. Standarta ICOONE LASER seanss – tā ir pamata ādas kopšanas programma (20 minūtes) + specializēta programma mērķtiecīgai terapeitiskai iedarbībai uz ķermeņa problēmzonām. Kuras zonas apstrādāt – lemj pats pacients. Vairākums pacientu izvēlas veikt vispārēju masāžu ķermeņa formas uzlabošanai. Bet ir sievietes, kuras nāk ar konkrētu mērķi, piemēram, iegūt, tā saukto "brazīliešu dibentiņu" vai likvidēt pauguriņus, kas izveidojušies virs ceļgaliem un uz muguras, un rada neērtības sajūtu lielākajai daļai sieviešu. Vai apstrādāt roku un kāju iekšējās virsmas, atjaunojot ādas tonusu.

Procedūru atļauts veikt katru dienu vai pat divas reizes dienā, piemēram: no rīta – ķermenim, vakarā – sejai, vai otrādi. Īsāk sakot, šis ir viens no nedaudzajiem aparātiem, kas ļoti īsā laika posmā spēj uzlabot jūsu ķermeņa formu, bet ne bez jūsu pūlēm.

Kādas ir pacienta sajūtas, veicot procedūras ar ICOONE LASER aparātu?

ICOONE LASER aparāta tehnoloģijām nav novērojamas sāpju izpausmes procedūras laikā, tas ir pilnībā izslēgts.  Viennozīmīgi, ka jūtīgākas būs tās zonas, kurās novērojama stagnācija. Un, protams, kritiskajās dienās, visticamāk, jūs jutīsiet lielāku diskomfortu nekā parasti.

Varikozas vēnas un trausli asinsvadi vienmēr ir bijuši kontrindikācijas aparātu procedūru veikšanai.

ICOONE LASER ir unikāls, jo varikozas vēnas un asinsvadu trauslums nav kontrindikācijas procedūru veikšanai. Gluži pretēji, medicīnisko programmu uzskaitījumā  tiek piedāvātas speciālas procedūras varikozo slimību profilaksei un kompleksai terapijai. Aparātu var un pat nepieciešams izmantot, lai uzlabotu asinsvadu sieniņu tonusu, nostiprinātu un samazinātu asinsvadu tīkliņu redzamību.

Aparāts ir spējīgs iedarboties arī uz muskuļiem. Kādā veidā un kādus rezultātus ir vērts gaidīt? Vai varam atteikties no sporta zāles abonementa?

Nē, sporta zāles abonementu labāk saglabājiet. Un, ja jums tā vēl nav, tad noteikti iegādājieties. Vai dodieties garās pastaigās un trenējieties mājas apstākļos. Mūsu organismam ir nepieciešama mērena fiziska slodze un plaušu ventilācija. Bet, ja mēs runājam par muskuļu tonizēšanu, tad šādam nolūkam ICOONE LASER ir speciāls uzgalis – lielākais uzgalis ķermeņa procedūru veikšanai, kas tiek izmantots muskuļu modelēšanas  programmās. Turklāt, aparātam ir vairāk nekā seši protokoli, kas paredzēti muskuļu procedūru veikšanai.

Dalīties