Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Estētiskā zobārstniecība Rīgā un tās priekšrocības

Estētiskā zobārstniecība Rīgā un tās priekšrocības

Zobārstniecība RīgāKo tikai nedara cilvēki meklējot skaistumu un mūžīgo jaunību! Liela uzmanība tiek pievērsta ne tikai sejas atjaunošanai, grumbu novēršanai un ar vecumu saistītajām izmaiņām. Estētiskā zobārstniecība Rīgā – tā ir medicīnas sadaļa, kura atbild par pacienta zobu skaistumu un smaidu. Sky Dream Clinic klientiem ir pieejamas dažādas procedūras zobu veselības saglabāšanai – zobu balināšana, AIRNIVOL plates zobu izliekumu izlīdzināšanai, venīri un daudz kas cits.

Kas ir estētiskā zobārstniecība Rīgā?

Ja uzskatāt, ka estētiskā zobārstniecība ietver tikai procedūras zobu skaistuma un veselības atjaunošanai, Jūs dziļi maldāties. Šī medicīnas sadaļa specializējas arī dažādu zobu slimību ārstēšanā – piemēram, kariess. Jums ir taisnība tikai vienā – galvenā uzmanība tiek pievērsta smaida izskata uzlabošanai.

Galvenā estētiskās zobārstniecības īpatnība ir tā, ka tai ļoti reti ir kontrindikācijas un gandrīz nav trūkumu. Prakse liecina, 99% no Sky Dream Clinic pacientiem ir apmierināti ar to, kā strādā zobārsti, kā arī ar sasniegto to darbības rezultātu.

Estētiskās zobārstniecības priekšrocības

  • Estētisko zobārstniecības procedūru, piemēram: zobu balināšana un citas, galvenā priekšrocība ir efektivitāte. Izmantojot mūsdienīgos materiālus un tehnoloģijas, Jūs varat novērst jebkādus defektus – nošķēlumus, zobu plaisas, kariozos veidojumus vai ko citu. Bezkrāsainus zobus var balināt, nošķeltus – uzaudzēt. Izmantojot dažādas metodes, var novērst novecošanas pazīmes. Jebkurus bojājumus, kas radušies traumas rezultātā, infekcijas izplatīšanās, slimības, sliktās iedzimtības dēļ, var novērst.
  • Estētiskā zobārstniecība palielina pašnovērtējumu. Zobārsti veic tādas darbības, kuru rezultātā pacientam rodās pievilcīgs ārējais izskats. Tādēļ, zobārsta apmeklējums var kļūt par efektīvu veidu cīņai ar zemo pašnovērtējumu.
  • Klīnika Sky Dream Clinic – tās ir izdevīgākās cenas zobārsta apmeklējumam. Mēs atrodamies pieejamā jebkuram transportam rajonā, strādājam no rīta līdz vakaram un esam atvērti plašam pacientu lokam.
  • Ilglaicīgs rezultāts. Atšķirībā no mājas sistēmām, profesionāla zobu balināšana ļauj sasniegt Jums noturīgus rezultātus un saglabāt tos ilgu laiku. Nākotnē, jebkuras izmaksas par darbu, ko paveic zobārsti, ir par 100% pamatotas.

Dalīties