Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Bērnu zobārsts: izvēlamies kvalificētu speciālistu

Bērnu zobārsts: izvēlamies kvalificētu speciālistu

BērnuzobārstsVēlaties, lai Jūsu bērns varētu brīvi smaidīt visas savas dzīves laikā? Jums jāpārliecinās, ka mazuļa zobu attīstība ir pareiza? Varbūt Jūs sapņojat par to, lai bērns jau no bērnības nebaidītos ārstēt zobus? Vai arī Jūs saprotat, jau ir pienācis laiks izmantot zobu plates? Jums palīdzēs kvalificēts bērnu zobārsts. Vajadzīgā profila speciālisti strādā klīnikā Sky Dream Clinic.

Kāpēc jāapmeklē bērnu zobārsts?

Pirmo vizīti pie bērnu zobārsta Jums jāizdara tad, kad Jūsu mazulis ir vienu gadu vecs. Jau šajā laikā ir nepieciešams apmeklēt kompetentu zobārstu. Kāpēc jāapmeklē ārstu tik agri, kad dažiem mazuļiem ir parādījušies tikai daži zobiņi? Tieši šajā laikā bērniem var izveidot paradumus, kas nākotnē pozitīvi ietekmēs zobu veselību.

Tik agri bērnu zobārsts ir apmeklējams, lai sagatavotu mazuli tamlīdzīgai vizītei turpmāk. Bērns, kurš viena vai divu gadu vecumā ir pieradināts pie zobārstniecības krēsla, nebaidīsies no ārsta arī piecu vai desmit gadu vecumā.

Kavalificēts bērnu zobārsts: padomi izvēlei

  • Zobārstu izvēlieties vienu reizi, taču uz visu mūžu. Varbūt tas izklausās pārspīlēti, taču bērns, vienreiz iepazinies ar zobārstu, vairs nebaidīsies no tā nākamreiz. Arī zobārstam, kurš daudzus gadus novēro savus pacientus, būs vieglāk sastādīt anamnēzi un sniegt rekomendācijas, ņemot vērā bērna individuālās īpatnības.
  • Klīnikas atrašanās vietai ir svarīga loma, jo ceļš mazulim nedrīkst būt nogurdinošs un tāls. Sky Dream Clinic atrodas transportam pieejamā rajonā ar attīstītu infrastruktūru: Jums neradīsies problēmas, pat lai atbrauktu uz apskati ar sabiedrisko transportu.
  • Klīnikā strādā šaura profila speciālisti. Pie mums Jūs varat ne tikai izārstēt bērnam kariesu vai saņemt konsultāciju par AIRNIVOL. Bērnu mātes tāpat atradīs šeit kaut ko atbilstošu savām vēlmēm. Piemēram: šeit ir atrodama mikropigmentācija (permanentais grims), pieejams fizioterapijas seans vai arī kosmetologa konsultācija.

Svarīgi, lai Jūs nekavētos ar sava mazuļa vizīti pie bērnu zobārsta. Pierakstīties mūsu klīnikā uz vizīti var pēc norādītajiem mājas lapā telefona numuriem. Medicīnas centrā strādā kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kuri jau no pirmās apmeklējuma reizes, atradīs kopīgu valodu ar Jūsu mazuli un tiks galā pat ar vissarežģītākajām stomatoloģiskajām problēmām.

Dalīties