Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Bērnu zobārstniecība Sky Dream Clinic palīdzēs padarīt bērna zobiņus veselīgus un skaistus!

Bērnu zobārstniecība Sky Dream Clinic palīdzēs padarīt bērna zobiņus veselīgus un skaistus!

Skaists smaids un veseli zobi – tas ir vislabākais, ko cilvēkam ir devusi daba. Taču jāsaprot, viss formējas vēl bērnībā, tāpēc vecākiem savlaicīgi jāatrod laba bērnu zobārstniecība un jāveic nepieciešamās pārbaudes. Bērnu zobārsts veiks apskati, piedāvās profilakses pasākumus un vajadzības gadījumā nozīmēs ārstēšanu.

Bērniem problēmas ar zobiņiem var būt visdažādākās. Taču parasti visu var viegli izlabot, galvenais, savlaicīgi meklēt palīdzību.

Viena no visbiežāk sastopamākajām vecāku sūdzībām, kad ar saviem mazuļiem tie apmeklē bērnu zobārstniecību – ir nepareizs sakodiens, tas ir traucēta augšējās un apakšējās zobu rindas sakodiena funkcija. Šajā gadījumā var rasties zobu izliekšanās.

Ja šo problēmu risināsiet savlaicīgi, sakodiena izlabošana norisināsies viegli un ātri. Taču, ja laicīgi nepievērst uzmanību šai problēmai, turpmākā ārstēšana var ievilkties.

Lai noteiktu, vai bērnam ir kādas zobiņu saslimšanas, jākonsultējas ar ārstu, kā arī jāveic zobu stāvokļa pārbaude. Pēc tam zobārsts varēs pateikt, vai viss ir kārtībā.

Kā zināms, bērnu zobārstniecība pēta profilaksi, diagnostiku, ka arī bērnu zobu slimību ārstēšanas metodes. Tomēr ir ļoti svarīgi, lai bērnu zobārsts būtu ne tikai kvalificēts speciālists, bet arī spētu atrast pieeju bērnam. Labs zobārsts bērniem pievērš pienācīgu uzmanību, atrod īpašu pieeju, lai bērni ar patiku dotos uz pieņemšanu un uzticētos ārstam.

Stomatoloģiskā klīnika Sky Dream Clinic ir vieta, kur bērns jūtas pārliecināti un mierīgi. Mūsu bērnu zobārsta uzdevums – lai bērns uzticētos viņam un no vizītes mazulim paliktu atmiņā tikai pozitīvas emocijas. Šim mērķim mūsu zobārstniecība Rīgā savā darbinieku štatā ir pieņēmusi pieredzējušus speciālistus, īstus profesionāļus, kuri teicami paveic savu darbu.

Kāpēc bērnu zobārstniecība Sky Dream Clinic patīk bērniem?

  • Savā darbā mēs izmantojam visjaunāko aprīkojumu, kas ļauj ārstēt bērnus ātri, kvalitatīvi un efektīvi.
  • Zobārsts bērniem pievērš maksimālu uzmanību.
  • Pie mums strādā pieredzējuši darbinieki.
  • Izmantojam efektīvas ārtēšanas metodes.

Sazinieties ar mūsu bērnu zobārstniecību – mēs padarīsim Jūsu bērna smaidu skaistu!

Mūsu speciālisti

Dalīties