Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Mikropigmentācija acīm

Mikropigmentācija acīm

Permanentais grims acīmPermanentā grima mūsdienu tehnoloģijas ļauj radīt daudzveidīgus un pārsteidzoši skaistus acu noformējuma variantus. Tās var būt spilgtas, efektīvas, dažāda resnuma bultiņas, smalkas, nemanāmas kontūras skropstu līnijas iekšpusē, kas beidzas tik precīzi, ka vairāk līdzinās pēdējai skropstiņai, tāpat iespējami dažādas intensitātes skropstu līnijas ēnu iztušējuma veidi.

Mūsdienu plakstiņu permanentajam grimam tiek izmantotas daudzveidīgas krāsas un tehnikas atkarībā no īstenojamā uzdevuma: uzsvērt acu krāsu, koriģēt acu formulu, radīt biezu skropstu efektu, iegūt liftinga vizuālu efektu un padarīt skatienu jaunāku.

Kādas tehnikas tiek pielietotas?

Soft liner starpskropstu līnija

Permanentais grims acīmPigments tiek ievadīts ādā pa skropstu augšanas līniju, piešķirot skropstām papildus apjomu un biezumu, vienlaikus nenoslogojot seju. Tā ir vienīgā iespējamā tehnika klientiem ar dziļi izvietotām acīm un/vai noslīdējušu plakstiņu.

Classic eye liner klasiskā līnija

Rada noturīga acu grima efektu. Precīza līnija gar visu skropstu augšanas līniju ir piemērota sievietēm ar atklātu plakstiņu.

Stardust eyes acu līnija ar ieēnošanu

Līnija ar ieēnošanu rada noturīga acu grima efektu, un, atšķirībā no klasiska varianta, līnijas izskatās maigas un iztušētas. Vizuāli paceļ acs ārējo stūri un padara acu skatienu jaunāku. Šis permanentā grima veids ir lieliski piemērots sievietēm 40+.

Smoky eyes acu ieēnojums

Ēnu dekoratīvs ieēnojums augšējā plakstiņa krokā. Biežāk tiek veikts kopā ar samērā šauru līniju.  Piemērots klientiem, kas dod priekšroku vidējai un augstai intensitātei.

Jūsu ieguvumi

 • Vienmēr apburoša. Izskaties nevainojami jebkuros laika apstākļos-pludmalē, sporta zālē, saunā u.c.
 • Ietaupīts laiks. Aizmirsi par ikdienas garajiem dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas rituāliem.
 • Koriģējošs efekts. Izteiksmīgas acis un jauneklīgāks izskats.
 • Ideāls risinājums. Piemērots arī sievietēm ar alergijām pret dekoratīvo kosmētiku.

Kā notiek procedūra

 1. Konsultācija

Konsultācijas laikā tiks izvēlēts plākstiņa zīmējuma dizains un piemeklētas pigmenta krāsas, kas intensitātes un nokrāsas ziņā piemērotas tieši Jums.

Uzklājot zīmējumu, tiks ņemtas vērā acu formas individuālās īpatnības.

Konsultācijas laikā speciālists atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem par procedūru.

 1. Pirmreizējā procedūra

Kad uzzīmēta nepieciešamā forma un saskaņota ar klientu, pēc zīmējuma kontūras tiek atzīmēti virspusēji punkti – orientieri, kas garantē pilnīgu galarezultāta sakritību ar iepriekš veikto zīmējumu. Permanenta zonā tiek uzklāts anestezējošs krēms. Ar vienreizējās lietošanas adatām izvēlētajā tehnikā tiek veikta mikropigmentācija.

Pēdējais procedūras etaps atvēsinoša komprese, gaismas terapija ar lampu Zepter Bioptron dzīšanas veicināšanai un speciāla aizsargkrēma un dziedinoša krēma uzklāšana.

 1. Sadzīšanas process

Pirmās 2-3 dienas pēc procedūras var būt vērojama tūska un plakstiņu apsārtums. Tā ir normāla organisma reakcija uz pigmenta ievadīšanu plakstiņu rajonā, tāpēc ieteicams plānot procedūru pirms brīvdienām. Šajās dienās nedrīkst lietot kontaktlēcas.

Uz plakstiņiem izveidojušās kreveles nedrīkst noņemt mehāniski, tas var izraisīt pigmenta izraušanu un „balto vietu” veidošanos.

7-10 dienu laikā ieteicams atteikties no siltuma procedūrām, pirtīm, saunām, solārija, baseina, ka arī atrašanās atklātā saulē.

Nedrīkst berzēt un mazgāt acis tekošā ūdenī.

Sākt dekoratīvās kosmētikas lietošanu var tikai pēc pilnīgas sadzīšanas.

 1. Korekcija pēc mēneša

Korekcija ne vienmēr ir nepieciesama, bet parasti veic, lai pēc klienta vēlmēm varētu piekoriģēt krāsas toni, intensitati un līnijas. To rekomendējam veikt 1-3 mēnešu laikā pēc pimreizējas procedūras.

Ar laiku āda sāk atbrīvoties no pigmenta, un pigmentētās zonas kļūst bālākas. Šajā gadījumā ir nepieciešami atkartota korekcija. To rekomendējam veikt 12 vai 24 mēnešiem. Tā ir iespēja, mainoties stila un gaumes izmaiņām, koriģēt acu līnijas formu arī pēc ilgāka laika perioda.

Viegli, ātri un droši!

Kontrindikācijas

 • Grūtniecība un laktācija;
 • Infekcijas slimības;
 • Vīrusu saslimšanas;
 • Herpes vīrusa aktīvā fāze;
 • Acu slimības;
 • Keloīdu rētu veidošanos;
 • Asins sarecēšanas funkciju traucējumi;
 • Onkoloģija;
 • Alerģiskas reakcijas uz pigmenta sastāvu.

Cenas

 • Mikropigmentācija acīm

  • Konsultācija (skice, formas un krāsu izvēle, alerģijas tests)

   20.00 €
  • Mīkstā starpskropstu līnija Soft liner

   150.00 €
  • Klasiskā acu līnija Classic eye liner

   220.00 €
  • Korekcija (no 1 līdz 3 mēnešiem)

   65.00 €
  • Starpskropstu līnijas / acu līnijas atjaunošana (no 12 no līdz 24 mēnešiem)

   100.00 / 150.00 €