Рига:
Bērzaunes iela 7, Рига (VEF)
+371 20012559
Марупе:
Malduguņu iela 2, Марупе
+371 27260101

Отзывы

Отзывы

Google отзывы клиентов

Olga Šķēle

#SkyDreamClinic vērsos ar sāpi par to, ka mans bērns (10 gadi) neizrunā "R" burta skaņu. Bija nepieciešams profesionāla speciālista viedoklis (ķirurga/ortodonta), jo pēc citas iestādes zobārsta apmeklējuma, ieteica bērnam veikt zemmēles saitītes griezienu. Pameklējot atsauksmes, nolēmu griezties šajā klīnikā, kur laipnas meitenes reģistratūrā, pēc sūdzību uzklausīšanas, ieteica labāko speciālistu - dr D.Papsujeviču. Saruna ar dr viegla, raita, ar pozitīvu rezultātu, patīkams ārsts. Noteikti iesaku un apmeklēsim vēl jūsu iestādes speciālistus. Tā tik turpināt, tik uz priekšu.


Linda Ansone

Ļoti patīkama atmosfēra, apkalpošana sākot no administrācijas līdz zobārstniecības krēslam un atpakaļ perfekti. Vēlos izteikt komplimentus administrātorei Jekaterinai par nu ļoti laipno apkalpošanu. Iesaku visiem apmeklēt Sky Dream Clinic.


Ausma Šmite

I recently had a very good experience with Dr. Arina Shutkina (highly skilled and knowledgeable) at Sky Dream Clinic. Clinic itself is modern and well equipped. The receptionists are incredibly professional and nice. Thank you for the excellent service!


Inga Gavrovska

Vienmēr ļoti jauka apkalpošana. Tad, kad nepieciešams tikt steidzami, zinu, ka var zvanīt un palīdzēs atrisināt problēmu ātri. Profesionāli speciālisti ar īpašu pieeju bērniem.


Jānis Bardulis

Paldies! Viss bija augstākajā līmenī! Personāls ļoti laipns un draudzīgs!


god toggegarn

Ļoti patīkama vieta, cik nu dīvaini tas neskanētu, aprakstot zobārstniecības iestādi. Personāls - laipns, ārsti - zinoši profesionāli. Viss, kas darās, tiek populāri izskaidrots. Un galvenais, nav bailes atgriezties tur vēlreiz. Liels paldies Sky Dream Clinic un dakterei Jekaterinai!


Džeina Jēkabsone

Dr.Mailo- Krēsliņa (higiēna), tā bija fantastiska pirmā pieredze, paldies par Jūsu profesionalitāti un pacietību! Paldies!


Endija Gurtiņa

Ļoti laipns personāls un profesionāls speciālists. Paldies par patīkamo pieredzi!


Olga Coha

I booked inplant consultation and went for implant installation. Jevgeniy Kiliarskis well organised and efficient. All procedure went extremely fast. Very caring and professional. It was great experience.


Gunta Ķ

Ja vēlaties cieņpilnu attieksmi pret jums, tad šī ir vieta uz kurieni doties. Gan bērniem piemeklēs labākos risinājumus, lai viss notiktu ar pozitīvām emocijām un vēlmi atgriezties bez satraukuma, gan arī pieaugušajiem kuriem bail pat no higiēnista, atradīs pieeju, lai viss notiktu pēc iespējas mierīgāk pacientam! Apmeklējam Sky dream clinic jau no 2016 gada, kad pirmā vizīte bija dēlam pie zobārsta pārbaudīt zobiņus vai viss labi un tā turpinam doties katru pusgadu notīrīt zobus un vīrs ar gāja labot zobus, tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes!


Rimants Arbidāns

Neko sliktu teikt nevaru. Ir sālīti, bet ļoti profesionāli un kvalitatīvi.


Iveta Grīnberga - Zaļkalne

Šodien apmeklēju higiēnisti Ināru Karpovu - paldies par profesionāli paveiktu darbu! Paldies par iejūtību, cilvēcību un mīļumu! Noteikti iesaku gan šo speciālisti, gan klīniku! Pirmo reizi pēc šīs procedūras jutos cilvēcīgi!


Zane Dobrovoļska

Bērns pie zobārsta iet prieku! Pie dakteres Līgas Mārupes filiālē.


Airita Svagere

Profesionāli un gudri ārsti, apkalpošana fantastiska! Viss ir ļoti tīrs, un par zobu sāpēm varēsiet aizmirst! Iesaku katram!


Hala Baz

Highly professional. Highest quality service & material one can get in Riga Very friendly & flexible. Super clean & neat clinic. Simply the best clinic I've ever visited.

Все отзывы доступны тут.

Наши специалисты

Поделиться