Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

Zobu kapes — veselīgs smaids par nelielām izmaksām

Zobu kapes — veselīgs smaids par nelielām izmaksām

Zobu kapes — veselīgs smaids par nelielām izmaksāmVēl pavisam nesen stomatoloģija nepazina alternatīvas zobu breketēm – uzliktām ar skavām uz zobu rindas, ko sakodiena korekcijai valkāja bērni un pusaudži. Pašlaik ortodontu rīcībā – maināmas kapes, izgatavotas no caurspīdīga biomateriāla. Šādas inovatīvas breketes paredzētas sakodiena izlīdzināšanai jebkurā vecumā: ar laiku zobi, kuri izskatās šķībi un rada vizuāli nepatīkamu iespaidu, mainīs formu, un to greizums tik ļoti neizcelsies.

Vēl jo vairāk – mūsdienu sistēmas ne tikai izlabo sakodienu, bet arī koriģē žokli, padarot sejas vaibstus piemīlīgākus. Šī iemesla dēļ Rīgas zobārstniecībā vēršas pieaugušie, kuriem bērnībā nebija iespējas apmeklēt pieredzējušu ortodontu.

Noteikti jāpiebilst – sakodiena koriģēšana ar kapēm, kas nomainījušas zobu breketes, ir pilnīgi nesāpīga procedūra! Unikālā tehnoloģija nodrošina individuālu caurspīdīgo koriģējošo skavu izvēli, turklāt pacientam ir iespēja aplūkot gaidāmo rezultātu ar 3D-vizualizācijas palīdzību. Pierakstoties uz Sky Dream Clinic klīnikas pirmo apmeklējumu, jūs ar ārstu apspriedīsiet paredzamo darbību plānveida secību, kopējās izmaksas, paredzamo kapju valkāšanas ilgumu.

Kapes — vesels mutes dobums uz visu mūžu

Atšķirībā no zobu breketēm, valkājot kapes, pacientam neveidojas psiholoģisks diskomforts. Caurspīdīgie taisnotāji ir neuzkrītoši, neierobežo sejas mīmiku, neapgrūtina ēšanu. Svarīgi atcerēties, ka runa nav vienkārši par skaistu smaidu! Nepareizs sakodiens – ir par iemeslu kuņģa-zarnu un gremošanas sistēmas darbības traucējumiem, jo ar nevienādiem zobiem nav iespējams pilnvērtīgi sakošļāt ēdienu. Turklāt nevienmērīga košanas slodze izraisa to, ka daži zobi (greizie) to neizjūt vispār, bet citi sāk bojāties apakšžokļa locītavas pavājināšanās dēļ. Vienlaikus rodas sāpes un palielinās zobu starpas.

Rīgas zobārstniecības stomatologs jums izvēlēsies kapes – neievērojamus caurspīdīgus elainerus, kuru materiāla sastāvu ir izstrādājuši itāļu stomatologi – atkarībā no zobu skaita, kam nepieciešama korekcija. Katrs elements tiek izgatavots pēc zoba izmēra.

Kapes ir maināmas, jums būs jāapmeklē ortodonts reizi divās nedēļās līdz nevainojama rezultāta sasniegšanai.

Dalīties