Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

„Sky Dream Clinic” sadarbībā ar mūsu partneri Profesionālo Mikropigmentācijas centru „PMC”!

„Sky Dream Clinic” sadarbībā ar mūsu partneri Profesionālo Mikropigmentācijas centru „PMC”!

„Sky Dream Clinic” sadarbībā ar mūsu partneri Profesionālo Mikropigmentācijas centru „PMC” norāda, ka pilnīgs skaistums ir vispārējā organisma stipra veselība un sakopta un pārdomāta āriene. Skaists smaids un izteiksmīgi sejas vaibsti palīdzēs jums izskatīties pašpārliecināti un droši, ka veiksme būs jūsu pusē!

Permanenta grima veikšanas iemesli Profesionālā Mikropigmentācijas centrā „PMC”:

  • Permanentais grims ir lieliska iespēja uzlabot savu ārieni. Pierakstāties pie Profesionālā Mikropigmentācijas centra „PMC” speciālistiem un uzziniet, kāds tieši permanentais grims ir nepieciešams tieši jums.
  • Permanentais grims ir noturīgs un dod labu iespēju ieekonomēt tik dārgu laiku aktīviem un darbīgiem cilvēkiem!
  • Ir nepieciešams vairakkārt uzsvērt, ka permanentajam grimam ir daudzfunkcionālas funkcijas. Tas ļauj sievietēm izskatīties nevainojami dažādos dzīves apstākļos.
  • „PMC” speciālisti ir sava aroda meistari, tādēļ viņi saprot, ka sievietēm permanentais grims sniedz iespējas izskatīties burvīgi, piemēram, pludmalē, sporta zālē, saunā vai jogas nodarbībā.
  • Ar laiku pigmentētās zonas zaudē savu sākotnējo krāsu, tas tikai dod iespēju sekot stila un gaumes izmaiņām, jo tas ļauj koriģēt līdzšinējo formas līniju un krāsu toni.
  • Permanentais grims veiksmīgi palīdz atgūt skaistumu arī tām sievietēm, kurām ir rētas vai arī kādas citas nepilnības gan uz sejas, gan uz citām ķermeņa daļām. Piemēram, „PMC” speciālisti var notušēt rētas, alopēcijas skārtos ādas laukumus, ka arī onkoloģijas pacientēm ar permanenta grima palīdzību ir iespēja imitēt krūšu oreolu, nenodarot vispārējām veselības stāvoklim nekādu kaitējumu.

Vairāk informācijas par mikropigmentāciju lasiet šeit.

Mūsu speciālisti

Dalīties