Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

Rita Mickēviča

Rita Mickēviča

Rita Mickēviča zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par zobu higiēnistu.

Speciālists ar augstu atbildības sajūtu, vienmēr teicami tiek galā ar saviem pienākumiem. Izvirza augstas prasības sev un apkārtējiem. Labvēlīga, vienmēr gatava palīdzēt kolēģiem un pacientiem.

Liela darba pieredze stomatoloģijā. Sniedz konsultācijas par higiēnas līdzekļu izvēli mutes dobuma kopšanai, māca pareizi tīrīt zobus un lietot dažādus higiēnas palīglīdzekļus. Veic profesionālu zobu tīrīšanu pēc AirFlow metodes.

Rita arī vēlas norādīt, ka neviena, pat ne vislabākā zobu pasta un birstīte nedos nekādu rezultātu, ja vienkārši stāvēs uz plauktiņa vannas istabā. Tikai regulāra zobu tīrīšana palīdz atbrīvoties no zobu aplikuma, neļaujot tam graut zobu veselību un skaistumu.

„Zobu aplikums ir porains veidojums, tāpēc tā struktūrā viegli iekļūst vienkāršie ogļhidrāti, ko mēs ēdam katru dienu. Piemēram, ja mēs pusdienas pārtraukumā apēdīsim saldu maizīti vai šokolādi, bet pēc tam košļājam „Orbit”, zobu aplikums tik un tā uzkrājas grūti aizsniedzamās vietās. Savukārt vakarā, kad tīrām zobus pirms miega, mēs parasti to nedarām pietiekami rūpīgi, jo esam jau noguruši un vēlamies doties gulēt.”

/Rita Mickēviča /

Dalīties