Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

Dr. Renāte Vēvere

Dr. Renāte Vēvere

Dr. Renāte Vēvere zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic" strādā par protēzisti, AIRNIVOL speciālisti, terapeiti un bērnu zobārsti.

Uzmanīga un iejūtīga ārste. Pie viņas uz pieņemšanu nāk ģimenes, jo viņa labi pārvalda gan bērnu, gan pieaugušo zobu ārstēšanas metodikas. Daudz laika velta kvalifikācijas paaugstināšanai. Semināru un meistarklašu stomatologiem apmeklēšana palīdz lieliski orientēties mūsdienu sasniegumos stomatoloģijā, izmantot savā praksē progresīvākās metodikas un stomatoloģijas materiālus. Brīnišķīgi atrod kontaktu ar bērniem, sniedz mazajiem pacientiem augsti profesionālu palīdzību.

Piemīt lieliskas darba spējas, ir uzmanīga pret pacientiem un viņu problēmām. Pret saviem pienākumiem izturas ar lielu atbildības sajūtu. Izpilda savu darbu teicamā līmenī. Ir dzīvespriecīga, disciplinēta, ar labām spriešanas spējām apveltīta darbiniece.

„Uz pieņemšanu pie zobārsta paņemiet līdzi bērna iemīļoto rotaļlietu, kurai arī vajadzēs parādīt savu zobiņus. Saceriet bērna pasaku par šo tēmu. Tā Jūs nodrošināsiet bērnam psiholoģisku komfortu. Ja bērns ļoti baidās un pārdzīvo, dažas dienas pirms apmeklējuma iesakām pielietot augu izcelsmes nomierinošus līdzekļus.”

/Dr. Renāte Vēvere/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte
Brīvi pārvalda krievu, latviešu un angļu valodas.

Dalīties