Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

Dr. Renāte Jasjukeviča

Dr. Renāte Jasjukeviča

Dr. Renāte Jasjukeviča zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par terapeiti un protēzisti.

Ārsts ar ilggadēju ārstēšanas pieredzi. Galvenie darba virzieni: sarežģīti iekaisuma gadījumi, terapija, zobu estētiskā atjaunošana un protezēšana. Kā arī sekmīgi tiek galā, ārstējot bērnus. Pastāvīgi paaugstina savu profesionālo līmeni, apmeklējot seminārus un kursus Latvijā un ārvalstīs. Nepieciešams atzīmēt, ka lieliski pārzina protezēšanas un estētiskās restaurācijas jaunākās metodes un inovācijas šajos stomatoloģijas virzienos.

Renāte saviem pacientiem, kuri nolēma uzlabot savu zobu estētiku, vienmēr paskaidro, ka vislabākais veids, kā tikt pie skaista smaida ir zobu venīri vai luminīri.

„Zobu venīri, tāpat kā luminīri ir paredzēti, lai atjaunotu smaida estētiku, padarītu zobu rindu līdzenu un mirdzošu. Tādēļ mazās protēzes būs piemērotas tiem, kuriem ir novērojamas emaljas krāsas izmaiņas (smēķēšanas, biežas tējas vai kafijas dzeršanas, dažādu zobu un organisma saslimšanu dēļ), uz emaljas ir plaisas vai nelieli robiņi, ir spraugas starp zobiem vai atsevišķiem zobiem ir nepareiza forma. Šajos gadījumos venīri un luminīri ļauj noslēpt redzamos trūkumus un atjaunot zobu rindas pievilcību. Ja arī Jūs vēlāties sev jaunu smaidu, tad es vienmēr ir gatava sniegt Jums savu profesionālo palīdzību!”

/Dr. Renāte Jasjukeviča/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte

Dalīties