Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se. - Sv.: Brīvdiena

Mūsu speciālisti

Dr. Dmitrijs Papsujevičs

Virsārsts, protēzists/ implantologs, ķirurgs

Dr. Dmitrijs Papsujevičs zobārstniecības klīnikas „Sky Dream Clinic” virsārsts, protēzists/ implantologs, ķirurgs.

Augsti kvalificēts speciālists, daudzpusīgi izglītots cilvēks, kurš veiksmīgi apvieno ārstniecisko un organizatorisko darbu, īsts savas jomas profesionālis. Darbības sfēra: ķirurģiskā stomatoloģija, arī implantoloģija. Darba pieredze ļauj saskatīt pacienta mutes dobuma veselības problēmas kompleksi, rast sarežģītu klīnisko situāciju risinājuma ceļus.

Pastāvīgi paaugstina savu profesionālo līmeni. Pilnībā pārvalda zobu estētiskās restaurācijas un protezēšanas mūsdienu metodes. Teicami veic sarežģītu sakņu kanālu ārstēšanu. Ir liela klīniskā pieredze, izteikta rūpība, precizitāte un uzmanība pret sīkumiem, pārvalda mūsdienu ārstēšanas principus, kas ļauj sasniegt lielisku rezultātu.

„Mūsu smaids ir veiksmīgas un produktīvas saskarsmes obligāts atribūts, un stipri zobi – visa mūsu organisma veselības ķīla. Tieši tāpēc klīnika „Sky Dream Clinic” sniedz visdaudzveidīgākos zobārstniecības pakalpojumus, sākot ar konsultāciju un beidzot ar sarežģītu protēžu ielikšanu.”

/Dr. Dmitrijs Papsujevičs/

Mācību iestāde: Rīgas Paula Stradiņa universitāte.
Brīvi pārvalda krievu, latviešu un angļu valodas.

Dr. Renāte Vēvere

Protēzists, terapeits, AIRNIVOL speciālists un bērnu zobārsts

Dr. Renāte Vēvere zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic" strādā par protēzisti, AIRNIVOL speciālisti, terapeiti un bērnu zobārsti.

Uzmanīga un iejūtīga ārste. Pie viņas uz pieņemšanu nāk ģimenes, jo viņa labi pārvalda gan bērnu, gan pieaugušo zobu ārstēšanas metodikas. Daudz laika velta kvalifikācijas paaugstināšanai. Semināru un meistarklašu stomatologiem apmeklēšana palīdz lieliski orientēties mūsdienu sasniegumos stomatoloģijā, izmantot savā praksē progresīvākās metodikas un stomatoloģijas materiālus. Brīnišķīgi atrod kontaktu ar bērniem, sniedz mazajiem pacientiem augsti profesionālu palīdzību.

Piemīt lieliskas darba spējas, ir uzmanīga pret pacientiem un viņu problēmām. Pret saviem pienākumiem izturas ar lielu atbildības sajūtu. Izpilda savu darbu teicamā līmenī. Ir dzīvespriecīga, disciplinēta, ar labām spriešanas spējām apveltīta darbiniece.

„Uz pieņemšanu pie zobārsta paņemiet līdzi bērna iemīļoto rotaļlietu, kurai arī vajadzēs parādīt savu zobiņus. Saceriet bērna pasaku par šo tēmu. Tā Jūs nodrošināsiet bērnam psiholoģisku komfortu. Ja bērns ļoti baidās un pārdzīvo, dažas dienas pirms apmeklējuma iesakām pielietot augu izcelsmes nomierinošus līdzekļus.”

/Dr. Renāte Vēvere/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte
Brīvi pārvalda krievu, latviešu un angļu valodas.

Dr. Līga Skutele

Terapeits, AIRNIVOL speciālists, bērnu zobārsts

Dr. Līga Skutele zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic" strādā par terapeiti, AIRNIVOL speciālisti un bērnu zobārsti.

Atsaucīga, smaidīga un sava darba profesionāle, tā Līgu mēdz raksturot mūsu pacienti. Veiksmīgi tiek galā ar sarežģītiem ārstēšanas gadījumiem. Regulāri apmeklē seminārus un kvalifikācijas paaugstinošos kursus. Līga ir saviem pacientiem vairakkārt norādījusi, ka parādoties akūtām sāpēm, nekavējoties jādodas pie zobārsta. Tikai speciālists var saprast sāpju iemeslu un izārstēt slimo zobu. Lai saprastu, kas notiek ar zobu, ārsts noteikti nozīmēs rentgenu. Ja sāpes ir sākušās vēlu naktī vai brīvdienās, var izmantot zobu sāpju mazināšanas paņēmienus, taču nekādā gadījumā nevajadzētu atlikt vizīti pie stomatologa. Protams, Līgai ir lieliska pieredze, ārstējot bērnus. Mūsdienu bērnu stomatoloģijas galvenais virziens ir zobu saglabāšana. Tādēļ zobu ekstrakcija bērniem tiek veikta tikai galīgas nepieciešamības gadījumā, kad ir neiespējami tos saglabāt. Izņēmums ir piena zobi.

„Atkarībā no bērna bioritmiem, izvēlieties piemērotāko laiku vizītei, visbiežāk tā ir dienas pirmā puse. Ja bērns pamostas agri no rīta, nāciet pie ārsta agrāk. Ja Jūsu bērns vēl guļ dienā, tad nepierakstieties pie ārsta uz apskati pusdienlaikā, kad mazuļa spēki jau ir uz izsīkuma robežas un viņš kļūst kaprīzs.”

/Dr. Līga Skutele/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte
Brīvi pārvalda krievu un angļu valodas.

Dr. Renāte Jasjukeviča

Terapeits un protēzists

Dr. Renāte Jasjukeviča zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par terapeiti un protēzisti.

Ārsts ar ilggadēju ārstēšanas pieredzi. Galvenie darba virzieni: sarežģīti iekaisuma gadījumi, terapija, zobu estētiskā atjaunošana un protezēšana. Kā arī sekmīgi tiek galā, ārstējot bērnus. Pastāvīgi paaugstina savu profesionālo līmeni, apmeklējot seminārus un kursus Latvijā un ārvalstīs. Nepieciešams atzīmēt, ka lieliski pārzina protezēšanas un estētiskās restaurācijas jaunākās metodes un inovācijas šajos stomatoloģijas virzienos.

Renāte saviem pacientiem, kuri nolēma uzlabot savu zobu estētiku, vienmēr paskaidro, ka vislabākais veids, kā tikt pie skaista smaida ir zobu venīri vai luminīri.

„Zobu venīri, tāpat kā luminīri ir paredzēti, lai atjaunotu smaida estētiku, padarītu zobu rindu līdzenu un mirdzošu. Tādēļ mazās protēzes būs piemērotas tiem, kuriem ir novērojamas emaljas krāsas izmaiņas (smēķēšanas, biežas tējas vai kafijas dzeršanas, dažādu zobu un organisma saslimšanu dēļ), uz emaljas ir plaisas vai nelieli robiņi, ir spraugas starp zobiem vai atsevišķiem zobiem ir nepareiza forma. Šajos gadījumos venīri un luminīri ļauj noslēpt redzamos trūkumus un atjaunot zobu rindas pievilcību. Ja arī Jūs vēlāties sev jaunu smaidu, tad es vienmēr ir gatava sniegt Jums savu profesionālo palīdzību!”

/Dr. Renāte Jasjukeviča/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte
Brīvi pārvalda krievu un angļu valodas.

Dr. Anna Šavrova

Endodontijas speciāliste, terapeite

Dr. Anna Šavrova zobārstniecības klīnikā “Sky Dream Clinic'' strādā par endodontijas speciālisti, terapeiti.

Dr. Anna Šavrova ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi zobārstniecībā. Nepārtraukti uzlabo savas iemaņas stomatoloģijā, apmeklējot seminārus un lekcijas Latvijā un ārvalstīs. Teicami veic savu darbu, galvenais virziens ir endodontiskās manipulācijas, izmantojot mikroskopu. Anna ir izgājusi padziļinātu apmācību kanālu ārstēšanā un izcili pārvalda pašas mūsdienīgākās metodes un tehnoloģijas šajā jomā.

“'Zobu sakņu kanālu nekvalitatīva ārstēšana un plombēšana galu galā rada ne tikai paša zoba, bet arī apkārtējo kaulaudu iekaisumus, agrus zobu zaudējumus. Pat visskaistākā rekonstrukcija vai kronītis ilgi neturēsies, ja kanāls būs nekvalitatīvi aizplombēts. Ārstējot savus pacientus, es tiecos pēc ilgtermiņa rezultāta!''

/Dr. Anna Šavrova/

Mācību iestāde: Latvijas Medicīnas Akadēmija
Brīvi pārvalda krievu un angļu valodas.

Rita Mickēviča

Higiēnists

Rita Mickēviča zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par higiēnistu.

Speciālists ar augstu atbildības sajūtu, vienmēr teicami tiek galā ar saviem pienākumiem. Izvirza augstas prasības sev un apkārtējiem. Labvēlīga, vienmēr gatava palīdzēt kolēģiem un pacientiem.

Liela darba pieredze stomatoloģijā. Sniedz konsultācijas par higiēnas līdzekļu izvēli mutes dobuma kopšanai, māca pareizi tīrīt zobus un lietot dažādus higiēnas palīglīdzekļus. Veic profesionālu zobu tīrīšanu pēc AirFlow metodes.

Rita arī vēlas norādīt, ka neviena, pat ne vislabākā zobu pasta un birstīte nedos nekādu rezultātu, ja vienkārši stāvēs uz plauktiņa vannas istabā. Tikai regulāra zobu tīrīšana palīdz atbrīvoties no zobu aplikuma, neļaujot tam graut zobu veselību un skaistumu.

„Zobu aplikums ir porains veidojums, tāpēc tā struktūrā viegli iekļūst vienkāršie ogļhidrāti, ko mēs ēdam katru dienu. Piemēram, ja mēs pusdienas pārtraukumā apēdīsim saldu maizīti vai šokolādi, bet pēc tam košļājam „Orbit”, zobu aplikums tik un tā uzkrājas grūti aizsniedzamās vietās. Savukārt vakarā, kad tīrām zobus pirms miega, mēs parasti to nedarām pietiekami rūpīgi, jo esam jau noguruši un vēlamies doties gulēt.”

/Rita Mickēviča /

Ināra Karpova

Higiēnists

Ināra Karpova zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par higiēnistu.

Liela darba pieredze stomatoloģijā. Labvēlīga, vienmēr gatava palīdzēt saviem kolēģiem un pacientiem. Izvirza augstas prasības savam darbam. Ināra vēlas arī atzīmēt, ka pastāv viedoklis, ka veselus zobus nav obligāti tīrīt katru dienu. Tā nav patiesība. Jau divas stundas pēc ēšanas uz zobiem sāk veidoties mīksts aplikums. Ja tas netiek noņemts 12 stundu laikā, tad aplikuma vietā sāk veidoties zobakmens – kaļķakmens nogulsnējumi. Zobakmens var radīt smaganu iekaisumu, palielināt zobu kustīgumu, kā arī kalpot par nepatīkama mutes aromāta iemeslu. Bez tam, protams, tas veicina arī kariesa attīstību.

„Vienkāršākais paņēmiens, kā saglabāt zobus un smaganas veselas visas dzīves garumā – neslinkot un regulāri (2 reizes dienā) tīrīt zobus, skalot muti ar speciāliem šķīdumiem, lietot zobu diegus. Mutes dobuma higiēna būs maksimāli efektīva, ja, izvēloties zobu pastu, zobu birsti un skalošanas šķīdumus, Jūs konsultēsieties ar savu zobārstu.”

/Ināra Karpova/

Inga Litinska

Zobu higiēnists

Inga Litinska zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par zobu higiēnistu.

Draudzīga un saprotoša, ar prieku ir gatava palīdzēt saviem pacientiem. Sava aroda profesionāle. Veiksmīga pieredze darbā gan ar pieaugušajiem, gan ar bērniem. Mūsu ārstu neatņemamā palīdze.

„Pacienti mums uztic visdārgāko – savu veselību. Mums ir nozīmīgs katrs klients un mēs vienmēr cenšamies attaisnot viņa gaidas.”

/Inga Litinska/

Ilona Černova

Medicīniskā māsa

Ilona Černova klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par medicīnisko māsu.

Viņa ir ļoti svarīga palīdze mūsu ārstiem, viņu ar lepnumu var nosaukt par īstu profesionāli savā jomā. Viņai ir teicama pieredze gan darbā ar bērniem, gan pieaugušajiem. Individuāla pieredze, labvēlība un vienmēr labs noskaņojums palīdz radīt labvēlīgu darba atmosfēru.

„Es mīlu savu darbu un vienmēr lielu uzmanību veltu detaļām, jo esmu atbildīga par savu darbu. Galvenais ir kvalitāte un pacientu smaids!”

/Ilona Černova/

Krista Zīle

Zobārstniecības māsa

Krista Zīle klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par zobārstniecības māsu.

Veiksmīgi un godprātīgi izpilda savus darba pienākumus. Mūsu ārsti ir ļoti apmierināti ar Kristas darbu, savukārt pacienti novērtē Kristas labvēlīgumu. Krista ir arī smaidīga un sirsnīga kolēģe, kura spēj ar labu vārdu uzmundrināt gan savu kolēģi, gan „Sky Dream Clinic” pacientu.

„Es atnācu uz „Sky Dream Clinic”, lai varētu profesionāli un izcili veikt savu darbu. Šajā klīnikā ir visas iespējas, lai tas tiktu realizēts.”

/Krista Zīle/

Anastasija Baibakova

Medicīniskā māsa

Anastasija Baibakova klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par medicīnisko māsu.

Anastasija ir godprātīga un atbildīga darbiniece, kas mīl savu darbu. Viņas labvēlīgā un individuālā pieeja katra pacienta problēmai izraisa uzticēšanos, palīdz pārvarēt bailes no zobārsta. Profesionālisms darbā palīdz viņai sasniegt pozitīvus rezultātus ārstēšanā. Viņu ciena gan ārsti, gan pacienti.

„Es vienmēr priecājos, redzot apmierinātas un smaidīgas pacientu sejas. Tātad esmu labi izpildījusi savu darbu!”

/Anastasija Baibakova/

Anastasija Baranovska

Zobārstniecības māsa

Anastasija Baranovska klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par zobārstniecības māsu.

Vienmēr punktuāla un akurāta savā darbā. Ārsti ir apmierināti ar profesionāli padarīto darbu, bet pacienti par izrādītām rūpēm. Anastasija turpina paaugstināt savas zināšanas zobārstniecībā, apmeklējot apmācības seminārus un kursus, lai atbilstu visiem klīnikas „Sky Dream Clinic” augstajiem ārstēšanas standartiem.

„Es uzskatu, ka darbs zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic” ir ļoti interesants un šeit es varu palīdzēt cilvēkiem atgūt viņiem pārliecību par sevi un droši smaidīt savai ģimenei un draugiem.”

/Anastasija Baranovska/

Irina Jekimova

Administratore

Mūsu lieliskā administratore Irina Jekimova vienmēr ir gatava atbildēt uz Jūsu zvanu un pierakstīt Jūs un Jūsu tuviniekus uz pieņemšanu pie mūsu speciālistiem.

Smaidīga un izpalīdzīga, draudzīga un laipna, tāda ir mūsu Irina. Viņa spēj pierunāt un nomierināt bērnus, kad tiem ir bail ieiet stomatologa kabinetā un atbalstīt vecākus, lai tie nepārdzīvo, ka viņu atvasēm tūlīt tiks veikta zobu ārstēšana vai pat raušana. Administratore, kura veiksmīgi pilda savu darbu!

Evita Švāģere

Administratore

Mūsu jaukā administratore Evita atbildēs uz Jūsu zvanu un piedāvās Jums vēlamo laiku pierakstam pie mūsu speciālistiem.

Teicamas komunikāciju prasmes gan ar pieaugušajiem, gan ar mazajiem pacientiem. Profesionāli veic savus pienākumus. Mums ir svarīgi, lai Jūs no mūsu klīnikas izietu ar veselu smaidu un ar labām atmiņām par draudzīgu apkalpošanu!