Par mums

Estētiskās medicīnas un stomatoloģijas klīnika. 
Skaistums, veselība un harmonija - mūsu ieguldījums Jūsu panākumos! 

Cilvēkam ir raksturīgi tiekties pēc pilnības. Mūsu klīnikai ir praktiski neierobežotas iespējas, lai realizētu visdrosmīgākās vēlmes ceļā uz skaistumu un harmoniju!
Kāpēc izvēlas mūs: visjaunāko medicīnas tehnoloģiju sasniegumu izmantošana, visjaunākās iekārtas, kompleksa un individuāla pieeja izvirzīto jautājumu risināšanai. Koncepcija, kura ļauj realizēt pareizu ārstēšanu. Visu pacienta estētisko prasību izpilde. Augsti kvalificēti speciālisti, kuri pastāvīgi pilnveido savu profesionālo līmeni un apmeklē attiecīgus kvalifikācijas paaugstināšanas kursus katram jaunam preparātam un jaunai metodikai.

Mūsu koncepcija: mēs ievērojam principu, ka veselība un skaistums ir nešķirami. Tāpēc pacientu ērtībām ir pieejams plašs pakalpojumu spektrs. 

Mūsu cenas: mums ir samērīgi adekvātas cenas, mēs augstu vērtējam mūsu klientus, tāpēc izstrādājam viņiem lojalitātes programmas, rīkojam sezonu akcijas un dāvinām akciju procedūras.

Mūsu uzdevums: rūpes, uzmanība un cieņa attiecībā pret katru pacientu, visu pacienta estētisko prasību izpilde, augsta sniedzamās palīdzības kvalitāte, kas balstās uz speciālistu zinātnisko un praktisko potenciālu, jaunāko ekskluzīvo kosmetoloģijas un stomatoloģijas pakalpojumu sniegšana.

Mūsu mērķis: palīdzēt mūsu pacientiem palikt skaistiem, veseliem un veiksmīgiem!

Dārgie Rīgas viesi!

Tagad jau visiem pazīstams termins – medicīnas tūrisms. Prakse apvienot atpūtu un ievērojamu vietu apskati ar augsti kvalitatīvas medicīniskās palīdzības saņemšanu rod aizvien vairāk piekritēju. Latvija jau sen zināma kā medicīnas tūrisma valsts. Mēs esam uzkrājuši labu pieredzi, un Jūsu ērtībām esam optimizējuši pilnu pakalpojumu paketi. Saviem viesiem mēs rīkosim konsultāciju, atbildot uz visiem interesējošiem jautājumiem, sastādīsim individuālo ārstēšanas plānu, ērtu procedūru grafiku un optimālu cenu piedāvājumu!