Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 9:00-19:00
Se. - Sv.: Brīvdiena

Dr. Aleksandrs Makarovs

Dr. Aleksandrs Makarovs

Dr. Aleksandrs Makarovs zobārstniecības klīnikas „Sky Dream Clinic” strādā par ķirurgu, protēzistu/ implantologu.

Darba pamatvirzieni: zobu implantācija – sarežģīti gadījumi, atjaunojoša iejaukšanās žokļu sejas zonas mīkstajos un cietajos audos. Tāpat nodarbojas ar sarežģītu rekonstruējošo protezēšanu, estētisko protezēšanu, keramisko venīru, uzliku un kronīšu no cirkonija oksīda u.c. materiāliem uzstādīšanu. Ir liela pieredze protezēšanā ar balstu uz implantiem gan atsevišķu zobu trūkuma, gan pilnīgas zobu neesamības gadījumā. Pacientu kompleksā ārstēšanā sadarbojas ar citu specialitāšu ārstiem, koordinē sarežģītu ārstēšanu. Daudzu starptautisku mācību kursu, simpoziju un meistarklašu dalībnieks estētiskās protezēšanas jomā, savā praksē izmanto bezmetāla keramiku, dentālās restaurācijas uz zobiem un implantiem modelēšanas datormetodikas, ir inovatīvās sistēmas „DSD” speciālists.

Pret darbu izturas rūpīgi un atbildīgi, izpilda to augstā profesionālā līmenī. Vienmēr ir uzmanīgs pret pacientiem. Prot uzklausīt, sniegt noderīgu padomu. Darbā izmanto jaunākās medicīniskās tehnoloģijas. Jebkurā lietā sasniedz maksimālu rezultātu.

„Parādoties akūtām sāpēm, nekavējoties vērsieties pie zobārsta. Tikai speciālists varēs saprast sāpju cēloni un izārstēt slimo zobu. Lai saprastu, kas notiek ar zobu, mēs noteikti nozīmēsim rentgenogrāfiju vai progresīvāku – radioviziogrāfisko izmeklējumu. Mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums, un mēs to labi protam!”

/Dr. Aleksandrs Makarovs/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte
Pārvalda krievu, latviešu, angļu, zviedru, franču un vācu valodas.