Ķirurģija

Mūsu zobārstniecības klīnika piedāvā plašu pakalpojumu klāstu zobu ķirurģijas specializācijā. Ķirurģiskā ārstēšana obligāti tiek veikta ar vietējo anestēziju. Mēs strādājam ar artikaīna anestēzijas preparātiem. Šāda tipa preparātus pieņemami lietot bērnu zobārstniecības praksē, grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm, pacientiem ar sirds un asinsvadu sistēmu traucējumiem. Uz šodienu tie ir mazāk toksiski un visefektīvākie pretsāpju darbības vietējās anestēzijas preparāti.

Ar vietējo anestēziju, izmantojot mūsdienu preparātus, tiek veiktas nesāpīgas bojāto zobu ekstrakcijas. Pieredzējuši klīnikas ārsti veic sarežģītas dažādu lokalizāciju retenciono cistu operācijas.

Jebkura operācija zobārstniecības klīnikā tiek veikta ātri, nesāpīgi un ar lielisku rezultātu. Labi aprīkota zobārstniecības klīnika ar augsti kvalificēto medicīnas personālu, kas ar patieso rūpi attiecas pret saviem pacientiem - kas var būt labāks, lai veiktu nepieciešamu, bet "briesmīgu" operāciju?

Ātrā, drošā un 100% nesāpīga zobu ekstrakcija palīdzēs ar zobu rindas izlīdzināšanu un zobu atjaunošanu ar protezēšanas metodēm.

Ķirurģiskās zobārstniecības ārsti ir spējīgi atrast optimālu risinājumu jebkuras sarežģītības problēmai. Ja Jums ir bažas par zoba ekstrakcijas nepieciešamību, vai arī Jums ir vajadzība pēc kādas citas zobu ķirurģijas operācijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu zobārstniecības klīniku un Jūsu problēma tiks atrisināta bez sāpēm, bailēm un asarām!